Kanal Sondaları ve Tespit Dedektörleri

Easyloc Cam2

SebaKMT Easyloc Cam2 Sonda Tespit Dedektörü   Easyloc Cam2 özel Kanalizasyon TV Kameralar konumu için tasarlanmıştır. 3 frekans ( 512 Hz , 640 Hz ve 33 kHz ) en sık ve tüm Easyloc Cam tarafından desteklenmektedir. Büyük ekran , otomatik duyarlılık kontrolü ve derinlik ölçümü günlük ko..

Kanal Sondaları ve Sonda Tespit Dedektörü

SebaKMT Kanal / Boru Frekans Sondaları     AVANTAJLARI Kameraların ve sondaların hızlı ve doğru tespiti için yön göstergeli pusula Sürekli derinlik ölçümü Kablo ve boru tespiti için yön göstergesi pusula Güneş ve ışığından etkilenmeyen renkli ekran vLocCam2 sondaların ve ka..

vLoc Cam2

SebaKMT vLoc Cam2  Sonda Tespit Dedektörü   ÜRÜN VİDEOSU  İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ https://www.youtube.com/watch?v=GSkE5Di-m7c   vLocCam2 sonda tespiti ve sondajlarda veya kamera kafaları derinliğini ölçmek için basit ve en iyi değer için tespit yöntemidir. Hatta t..

VM 540

SebaKMT VM 540 Sonda Tespit Dedektörü   ÜRÜN VİDEOSU  İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ https://www.youtube.com/watch?v=5Z6vQPupe-c   Sonda konumu tespiti için yeni geliştirilmiş bir cihazdır. Alıcı , özellikle komplike günlük kullanım için tasarlanmış ve birçok pikleme v..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)