Su Kaçak Tespit Cihazları

Correlux C-3 HL

SebaKMT C-3 HL Yeni Nesil Su Kaçak Tespit Cihazı Modern yer mikrofonu ve C-3 korelatör bir arada!!! Avantajları: *C - 3 korelatör entegre edilerek komple bir sistem haline getirilebilir ya da sadece yer mikrofonu olarak kullanılabilir. *Modern Tasarım *Renkli dokunmat..

Correlux C-3 Kompakt Su Kaçak Tespit Sistemi

SebaKMT Correlux C-3 Son Teknoloji Komple Su Kaçak Tespit Sistemi    (Dijital Korelatör + Multi Korelatör + Hidrofon Ses Kaydediciler + Akustik Dinleme Mikrofonu)     ÜRÜN VİDEOSU İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ http://www.reduce-nrw.com/2015/09/14/digital-correlator-corr..

Correlux P-250 Dijital Korelatör

SebaKMT Correlux P-250 Dijital Korelatör   ÜRÜN VİDEOSU  İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ https://www.youtube.com/watch?v=6S_YuMk54Sc   Correlux P-250 su borularındaki kaçakları bulmak için PC tabanlı bir korelatör sistemidir. En son ve gelişmiş korelasyon yöntemleri ile y..

HL 50

SebaKMT HL 50 Bina İçi ve Abone Bağlantıları Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı   SET KAPSAMI: -HL 50 Komuta Ünitesi -İç Mekan Dinleme Mikrofonu -Vana, Saat , Boru Dinleme, Uzatma Aparatları -El Tutamacı -Üç Ayak Tripod Aparatlar -Yüksek Hassasiyetli Havacı Tipi Kulaklık (İ..

HL 500

SebaKMT HL 500 Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı   DÜNYADA BAŞKA HİÇBİR MARKADA OLMAYAN ÖZELLİK; *Su kaçak sesi ile dış kaynaklı sesleri işitsel ve görsel olarak ayırma imkanı, *Ekran üzerinde su kaçak sesi ve dış sesler olmak üzere iki farklı grafik gösterimi   SET KAPSAMI: -HL..

HL 5000

SebaKMT HL 5000 Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı   DÜNYADA BAŞKA HİÇBİR MARKADA OLMAYAN ÖZELLİK; *Su kaçak sesi ile dış kaynaklı sesleri işitsel ve görsel olarak ayırma imkanı, *Ekran üzerinde su kaçak sesi ve dış sesler olmak üzere iki farklı grafik gösterimi   SET KAPSAMI: -H..

HL H2 İzleme Gazı Sistemi

SebaKMT HL H2 İzleme Gazı (Hidrojen) ile Su Kaçak Tespit Cihazı   ÜRÜN VİDEOSU İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ https://www.youtube.com/watch?v=bSrbd6iRgZQ     Çok küçük sızıntılar, damlama şeklindeki kaçaklar ve aşırı gürültülü yerlerde tespiti mümkün olmayan kaçakları ko..

Log N-3 Hidro Gürültü Kaydedici

SebaKMT Log N-3 Hidro (Hidrofon Ses Kaydedici)   Mevcut N3 ağlarda kolay entegrasyon Lift & Shift olarak N3 işlevleri Anlık iProgramlanabilir Gündüz ve gece ölçümleri Ağ modunda ilişkilidir ..

Pam Hydro - 2

SebaKMT Pam Hydro-2  Ana Hatlar ve Plastik Borular İçin Su Kaçak Tespit Sistemi   Pam Hydro- 2 sistemi, özellikle plastik borulardaki kaçaklar ve ana hatlardaki kaçakları daha hızlı ve doğru tespit edebilmek için geliştirilmiştir. Hidrofonlar her türlü boruya temas edebilen (vana, abo..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)